1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu, w imię Boże rozpoczęliśmy pod przewodnictwem Ks. mgr. Bartłomieja Króla, rekolekcje wielkopostne mające przygotować nas do właściwego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Serdecznie Księdza Rekolekcjonistę wśród nas witamy i oddajemy się pod Jego duchowe przewodnictwo. Program rekolekcji jest wywieszony w gablocie ogłoszeń. Można go zabrać do domu, kto jeszcze nie ma, z przedsionka kościoła.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  3. W środę w dzień zakończenia rekolekcji tradycyjnie na wszystkich Mszach świętych rekolekcyjnych będą zbierane ofiary na tacę jako wynagrodzenie za trud głoszenia rekolekcji.
  4. Do środy zapisy młodzieży na wyjazd do Tarnowa na diecezjalny zjazd młodzieży na Niedzielę Palmową. Wyjazd z parkingu przy kościele w przyszłą niedzielę o g. 8.30.
  5. Msze święte wieczorne w dni powszednie odm poniedziałku aż do końca września będą o g. 18.00.
  6. W piątek po wieczornej Mszy świętej w kościele będziemy przeżywać Drogę Krzyżową w formie misterium, przygotowaną przez młodzież z grupy apostolskiej i ich przyjaciół.
  7. W sobotę o g. 8.00 wyruszamy z naszego kościoła na Drogę Krzyżową na Łuże, gdzie na zakończenie będzie Msza święta w kaplicy, powrót we własnym zakresie.
  8. Obowiązkowa zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów będzie w sobotę o g. 14.00.
  9. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy – Niedzielę Palmową. W naszym kościele poświęcenie palm będzie tradycyjnie na sumie o g. 11.00, a po niej konkurs na najpiękniejszą i najwyższą palmę. Składka na tacę jako jałmużna postna będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  10. W Niedzielę Palmową po Mszach świętych dopołudniowych będzie organizowany „Kiermasz Wielkanocny” przygotowany przez dzieci ze świetlicy z Osiedla Rzochów i Osiedla Inwestorów
  11. Odwiedziny chorych w domach z przedświąteczna posługą sakramentalną będą w następny poniedziałek 26 marca.
  12. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach, a także za ofiary na kwiaty i światło do Grobu Bożego parafiankom i parafianom z rejonów : Przedmieście 2, Podlas, Wojsław 2, Rzochów 12, Rzochów 13, Rzochów 14, Wojsław 1, Przedmieście 1, Rzemień – Domy przy szosie, Rzochów 11 i indywidualne ofiary.
  13. W następną niedzielę o g. 14.30 na Górze Cyranowskiej w Mielcu rozpocznie się legalny protest przeciw szkodliwemu oddziaływaniu na życie ludzi i zwierząt zakładu Kronospan.