1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu. W imię Boże rozpoczynamy tegoroczne rekolekcję wielkopostne pod przewodnictwem ks. mgr Krzysztofa Orła, dyrektora diecezjalnego Biura Pielgrzymkowego ITER w Tarnowie. Serdecznie Księdza witamy w naszej wspólnocie parafialnej i prosimy o duchowe przygotowanie nam do świąt wielkanocnych. Msze święte w kościele parafialnym o g 7.30, 9.30, 11.00 i 17.00, w kaplicy na Łużu 12.00, o g. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Dziś po Mszach świętych można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i światło do Grobu Bożego. Transmisja video na żywo Mszy świętych od dzisiaj jest dostępna na You Tube poprzez link na parafialnej stronie internetowej.
  2. Od poniedziałku Msze święte wieczorne będą o g. 18.00 według czasu letniego. „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”, dlatego korzystajmy ze spowiedzi świętej w czasie rekolekcji i pozostałe dni tygodnia pół godziny przed każdą Mszą świętej, a w razie potrzeby służymy posługą w innym terminie po umówieniu się z księdzem. Nie będzie w czasie rekolekcji możliwości spowiadania się u kapłanów z poza naszej parafii.
  3. We wtorek zakończenie rekolekcji. Składka na tacę będzie przeznaczona jako dar dla rekolekcjonisty za wygłoszone nauki rekolekcyjne.
  4. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła oraz podziękowanie za dobrze przeżyte rekolekcje.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy – Niedzielę Palmową. Jeśli nie będzie obostrzeń z racji pandemii po sumie będzie konkurs na najwyższą i najpiękniejszą palmę.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach, a także za ofiary na kwiaty i światło do Grobu Bożego parafiankom i parafianom za indywidualne ofiary już złożone oraz te złożone do puszek dziś po Mszach świętych.