1. Dziś V Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek 11 lutego wsp. NMP z Lourdes, XXVII Światowy Dzień Chorego, o g. 17.00 Msza święta dla wszystkich chorych z naszej parafii z udzieleniem Namaszczenia Chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  3. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie ofiarowana w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
  4. W czwartek święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.
  5. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  6. Serdecznie dziękuję za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kancelarii parafialnej, w kopertach, na konto parafialne oraz dziś na tacę.
  7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Maria Szymańska z Wojsławia, l.89. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.