1. Dziś V Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli lutego. Luty jest miesiącem modlitwy za konających.
  2. W poniedziałek wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  3. We wtorek wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.
  4. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie ofiarowana w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
  5. W sobotę wsp. św. Scholastyki, dziewicy.
  6. W następną niedzielę 11 lutego XXVI Światowy Dzień Chorego, o g. 11.00 Msza święta dla wszystkich chorych z naszej parafii z udzieleniem Namaszczenia Chorych i błogosławieństwem lourdzkie. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne, po Mszach świętych wspólna adoracja, między Mszami prywatna, a po południu wg następującego porządku : od g. 12.00 – 14.00 Wojsław – Domy za torem i ul. Żegoty ; od g. 14.00 – 16.30 Podlas, Łuże oraz wszyscy, którzy nie będą mogli przybyć na swoją adorację, o 16.30 Nieszpory Eucharystyczne i Msza święta. Składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne złożone w kancelarii parafialnej, w kopertach oraz na konto parafialne.
  8. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Adela Paluch z Wojsławia, l.81. Pogrzeb będzie dzisiaj, o g. 13.30 Różaniec w kościele, o 14.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.