1. Dziś V Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W środę wsp. św. Scholastyki, dziewicy, o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie ofiarowana w intencji dobrodziejów naszego kościoła. Na wieczorne nabożeństwo i Mszę świętą zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z klas trzecich wraz z rodzicami.
  3. W najbliższy czwartek 11 lutego wsp. NMP z Lourdes, w tzw. ”tłusty czwartek” będzie w naszym kościele adoracja Nabożeństwa 40 – Godzinnego : od g. 7.00 do 16.30. Porządek adoracji dla poszczególnych rejonów jest następujący : 7.00 do 10.00 Wojsław wraz z domami za torem, ul. Żegoty ; od 10.00 do 12.00 Rzochów, Podlas, Łuże, Inwestorów ; od 12.00 do 14.00 Przedmieście i Tuszyma ; od 14.00 do 16.30 Rzemień i Rejowiec, o 16.30 Nieszpory Eucharystyczne z lourdzkim błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem z racji Światowego Dnia Chorych, o g. 17.00 Msza święta.
  4. W piątek na wieczorną Mszę świętą zapraszamy młodzież z klas ósmych przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami.
  5. Serdecznie dziękuję za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kancelarii parafialnej, w kopertach, na konto parafialne.
  6. W następną niedzielę składka na tacę będzie na cele inwestycyjne.
  7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Stefania Więcek z Rzemienia l.97. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.