1. Dziś V Niedziela Zwykła, dziś w naszej wspólnocie parafialnej gościmy S. Terezję Piękoś, Służebniczkę Dębicką, pracującą od 45 lat w stolicy Danii Kopenhadze, autorka projektów na SDM, która po Komunii świętej opowie nam o swojej działalności ewangelizacyjnej, a my możemy wspomóc misje w Kenii przez złożenie ofiar materialnych do puszek po Mszy świętej w zamian za koszulkę z Ikoną Amen, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Scholastyki, dziewicy.
  3. We wtorek 11 lutego wsp. NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego, o g. 17.00 Msza święta dla wszystkich chorych z naszej parafii z udzieleniem Namaszczenia Chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. O g. 19.00 spotkanie scholi.
  4. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie ofiarowana w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla ministrantów i lektorów.
  5. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla aspirantów.
  6. W piątek święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy, o g. 16.00 spotkanie dla DSM, po Mszy św. wieczornej spotkanie apostolskiej grupy młodzieżowej.
  7. W następną niedzielę o g. 11.00 Msza święta z kazaniem dla dzieci i specjalną oprawą wokalno – muzyczną scholi, składka na tacę będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  8. Serdecznie dziękuję za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kancelarii parafialnej, w kopertach, na konto parafialne oraz dziś na tacę.