1. Dziś VI Niedziela Wielkanocy, o g. 16.40 nabożeństwo majowe, na które wszystkich zapraszamy, po nabożeństwie wieczorna Msza święta.
  2. W poniedziałek przypada setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej racji liturgię Mszy świętej wieczornej ubogaci śpiew naszego chóru parafialnego. Zapraszamy w tym dniu do modlitwy dziękczynnej za dar osoby i działalności św. Jana Pawła II.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przed uroczystością Wniebowstąpienia Pana Jezusa dawne dni krzyżowe, czyli dni modlitw o dobre ziemskie urodzaje i za kraje głodujące. Przez te dni wieczorem o g. 18.00 Msza święta, a po niej nabożeństwo majowe i modlitwy o urodzaje przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem.
  4. W piątek rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego połączona z nabożeństwem majowym.
  5. W następną niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  6. Serdeczne podziękowanie składam za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach.
  7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Anna Czekańska z Przedmieścia, l. 48. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …:”.