1. Dziś VI Niedziela Wielkanocy, o g. 16.40 nabożeństwo majowe, na które wszystkich zapraszamy, po nabożeństwie wieczorna Msza święta.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przed uroczystością Wniebowstąpienia Pana Jezusa dawne dni krzyżowe, czyli dni modlitw o dobre ziemskie urodzaje i za kraje głodujące. Przez te dni wieczorem o g. 18.00 procesje błagalne do krzyża misyjnego i nabożeństwo majowe, a po nich Msza święta.
  3. W środę wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  4. W piątek święto Nawiedzenia NMP, rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego połączona z nabożeństwem majowym.
  5. W sobotę od g. 17.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzą róże św. Anny i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, po niej Msza święta
  6. W następną niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, na sumie chrzest dzieci. W przyszłą niedzielę  2 czerwca  w czasie kwesty po Mszach świętych, którą przeprowadzą Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus z Rzochowa, zechciejmy hojnie wesprzeć rozbudowę prowadzonego przez nie katolickiego przedszkola. Niech również nasza pomoc materialna przyczyni się, by powiększony budynek przedszkola mógł być jak najszybciej oddany do użytku. W imieniu swoim i Sióstr składam z góry serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. Serdeczne podziękowanie składam za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach.
  8. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty + Wincenty Zuch z Rzochowa, l. 68. Pogrzeb będzie dzisiaj o g. 13.00 wyprowadzenie z Edenu, o g. 13.30 Różaniec w kościele, a o g. 14.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …
  9. W dniu 31 maja br. (piątek) o godz. 18.00 w Pałacyku Oborskich będzie prelekcja ks. dr. Krzysztofa Szebli – mielczanina, wikariusza w katedrze lwowskiej, która towarzyszy wystawie pt. „W kręgu sztuki sakralnej. Skarby kościołów ziemi mieleckiej”. Serdecznie zaprasza dyrektor muzeum regionalnego – p. Krzysztof Haptaś..