1. Dziś VI Niedziela Wielkanocy, o g. 16.30 nabożeństwo majowe, na które wszystkich zapraszamy, po nabożeństwie wieczorna Msza święta.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przed uroczystością Wniebowstąpienia Pana Jezusa dawne dni krzyżowe czyli dni modlitw o dobre ziemskie urodzaje i za kraje głodujące. Przez te dni wieczorem o g. 18.00 procesje błagalne do krzyża misyjnego, a po nich Msza święta.
  3. We wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej diecezji. Szczegółowy program odpustu ku czci św. Stanisława w Szczepanowie jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  4. W środę na Mszę świętą i nabożeństwo majowe niech przyjdą dzieci I – komunijne wraz z rodzicami, po nabożeństwie próba uroczystości.
  5. W piątek rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego połączona z nabożeństwem majowym. Na Mszę świętą i wieczorne nabożeństwa połączone z dziękczynieniem za przyjęty sakrament bierzmowania niech przyjdzie młodzież klas trzecich gimnazjum wraz z rodzicami. Po nabożeństwach krótkie dla nich spotkanie.
  6. W sobotę o g. 9.00 pierwsza spowiedź dla dzieci klas trzecich oraz spowiedź dla ich rodziców, rodzeństwa i chrzestnych.
  7. W następną niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. O g. 11.00 uroczystość I Komunii świętej dla dzieci z klas trzecich. Składka na tacę na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach.