1. Dziś VI Niedziela Wielkanocy, o g. 16.40 nabożeństwo majowe, na które wszystkich zapraszamy, po nabożeństwie wieczorna Msza święta. Dziś zakończenie wizytacji kanonicznej J.E. Ks. Bp. Leszka Leszkiewicza.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przed uroczystością Wniebowstąpienia Pana Jezusa dawne dni krzyżowe, czyli dni modlitw o dobre ziemskie urodzaje i za kraje głodujące. Przez te dni wieczorem o g. 18.00 procesja do krzyża misyjnego, Litania do Wszystkich Świętych, modlitwy o urodzaje i nabożeństwo majowe, a po nich Msza święta.
  3. W piątek święto św. Macieja, Apostoła, po Mszy świętej wieczornej rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego połączona z nabożeństwem majowym.
  4. W następną niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  5. Serdeczne podziękowanie składam za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz dziś na tacę..
  6. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty + Bronisław Dybowski z Wojsławia, l. 87 i + Bożena Turek z Rzochowa, l.57. Pogrzeb + Bożeny Turek będzie jutro o g. 15.00 Różaniec w kościele, o g. 15.30 Msza święta. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …:”.