1. Dziś VI Niedziela Zwykła, g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Poświęcenie popiołu i posypanie nim naszych głów na Mszach świętych o g. 7.00, 9.00, i 17.00, na Łużu o g.18.00. W tym dniu obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia do końca życia oraz post ilościowy /ścisły/ wszystkich, którzy ukończyli 18 rok życia, a nie rozpoczęli 60 roku życia. Składka na tacę będzie przeznaczona na cele charytatywne. Od środy do I Niedzieli Wielkiego Postu będą kwartalne dni modlitw o ducha pokuty. Od Środy Popielcowej rozpoczyna się okres Komunii wielkanocnej.
  3. W piątek o g. 16.45 Droga Krzyżowa, po niej Msza święta ku czci św. Józefa.
  4. W następną niedzielę o g. 16.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po nich Msza święta wieczorna. Składka na tacę będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na potrzeby inwestycyjne naszego kościoła złożone na konto parafialne, w kopertach oraz złożone dziś na tacę.
  6. Kurs Przedmałżeński dla par narzeczonych odbędzie się w Mielcu na Osiedlu (w parafii MB Nieustającej Pomocy ul. ks. Arczewskiego 1) w dwie soboty 20 i 27 marca br. Szczegóły na stronie internetowej tej parafii mielec.pli na tablicy ogłoszeń.
  7. Szkoła Podstawowa nr 12 w Mielcu, Osiedle Rzochów prowadzi zbiórkę elektrośmieci do końca lutego br. w godzinach od 7.00 do 13.00.Zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny prosimy składać przy budynku gospodarczym obok szkoły Za zebrane elektrośmieci szkoła pozyskuje pomoce dydaktyczne oraz materiały plastyczne do świetlicy szkolnej. Za dotychczasowe zaangażowanie w zbiórki serdecznie dziękujemy.