1. Dziś VI Niedziela Zwykła, o g. 11.00 Msza święta z kazaniem dla dzieci i specjalną oprawą muzyczno – wokalną, g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. W imieniu swoim i scholi działającej w naszej parafii zachęcam dzieci od IV kl. SP wzwyż, młodzież oraz dorosłych, których pasją jest śpiew, gra na instrumentach i muzyka chrześcijańska do dzielenia się swoimi talentami. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w działalność grupy modlitewno – muzycznej „naBOGAto”, dotychczasowej scholi. Spotkanie będzie we wtorek 18 lutego br. o g 19.00 w salce domu parafialnego.
  3. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta wieczorna, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  4. W najbliższy czwartek będzie w naszym kościele adoracja Nabożeństwa 40 – Godzinnego od g. 7.00 do 16.30. Porządek adoracji dla poszczególnych rejonów jest następujący : 7.30 do 10.00 Wojsław wraz z domami za torem, ul. Żegoty,; od 10.00 do 12.00 Rzochów, Podlas, Łuże ; od 12.00 do 14.00 Przedmieście i Tuszyma ; od 14.00 do 16.30 Rzemień i Rejowiec, o g. 16.40 Nieszpory Eucharystyczne, po nim Msza święta, a po niej spotkanie dla aspirantów.
  5. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla grupy młodzieżowej.
  6. W sobotę święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  7. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na potrzeby inwestycyjne naszego kościoła złożone na konto parafialne, w kopertach oraz złożone dziś na tacę, a przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności : + Władysław Faliszek z Rzochowa, .l.82 i + Zofia Kubik z Wojsławia, l. 95. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.