1. Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, o g. 11.00 transmisja Mszy świętej. Staropolskie „Bóg zapłać” składamy za uporządkowanie cmentarza parafialnego, przybranie krzyża misyjnego, a przede wszystkim za udział w transmitowanych z naszego kościoła na Facebooku nabożeństwach i adoracjach Wielkiego Tygodnia, dzisiaj i jutro transmisja Mszy świętej o g. 11.00. Zapraszamy do łączenia się on line.
  2. Imieniem Rektoratów Seminarium Duchownego w Tarnowie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II przekazujemy Wam za wyrazy wdzięczności za okazaną pomoc modlitewną oraz najlepsze życzenia świąteczne.
  3. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze święte o g. 7.30, 9.30, 11.00 i 17.00.
  4. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W następną niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na bieżące potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w indywidualnie kopertach oraz te złożone na już wykonane dodatkowe nowe chodniki do grobów i grobowców na naszym cmentarzu parafialnym. „Bóg zapłać” składamy za wszystkie ży6czsenia świąteczne złożone dla nas kapłanów, szczególnie te złożone na stronie internetowej naszej parafii z okazji świąt wielkanocnych i Wielkiego Czwartku.