1. Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, po Mszy świętej zachęcamy, aby wraz z orkiestrą i strażakami tradycyjnie udać się do Rynku Rzochowskiego pod figurę Matki Bożej. Serdecznie witamy wszystkich Gości przybyłych do naszej wspólnoty parafialnej. Staropolskie „Bóg zapłać” składamy za uporządkowanie cmentarza parafialnego, przybranie krzyży i kaplic przydrożnych, krzyża misyjnego, za ofiary złożone na upiększenie kwiatami Bożego Grobu, a przede wszystkim za liczny i pełen powagi i skupienia udział w nabożeństwach i adoracjach Wielkiego Tygodnia.

Serdeczne podziękowanie składam :

• Księdzu Prałatowi i Księdzu Piotrowi za przygotowanie Liturgii Triduum Paschalnego i posługę w konfesjonale
  • Siostrze Cyprianie i wszystkim, którzy pomagali w sprzątaniu i wystroju kościoła, a szczególnie Ciemnicy i Bożego Grobu
  • Liturgicznej Służbie Ołtarza, Dziewczęcej Służbie Maryjnej i młodzieży ze scholi, członkom grupy modlitewno – biblijnej p.w. św. Eliasza za udział w nabożeństwach i adoracjach
  • Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej za czuwanie przy Grobie Jezusowym i udział w procesji rezurekcyjnej
  • Siostrze Szczepanie i chórowi parafialnemu za uświetnienie śpiewem uroczystości paschalnych oraz Kantorom za śpiew Męki Pańskiej w Niedzielę Palmową i w Wielki Piątek
  • Orkiestrze Dętej Dobrynin pod dyrekcją p. Dariusza Bańki za uświetnienie procesji rezurekcyjnej
  • Wszystkim niosącym sztandary, chorągwie i feretrony w procesji.
  1. Imieniem Rektoratów Seminarium Duchownego w Tarnowie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II przekazujemy Wam za wyrazy wdzięczności za okazaną pomoc zarówno modlitewną jak i materialną, oraz najlepsze życzenia świąteczne.
  2. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych, składka na tacę będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Papieski Uniwersytet Jana Pawła II. Jutro również o g.11.00 jest odpust w Kiełkowie ku czci Zmartwychwstania Pańskiego.
  3. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego, dzisiaj modlitwy nowenny po sumie, w pozostałe dni po wieczornej Mszy świętej.
  4. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nowenną do Miłosierdzia Bożego w intencji ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła, po niej Msza święta i zbiórka ministrantów i lektorów
  5. W czwartek w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustowa ku czci św. Marka Ewangelisty. Msze święte o g. 7.00, 9.00, 11.00 i suma odpustowa o g. 18.00. którą odprawi i kazania wygłosi nasz Ksiądz Katecheta, Ks. mgr Piotr Abram, który w tym roku obchodzi 20 rocznicę święceń kapłańskich.
  6. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po wieczornej Mszy świętej na plebanii spotkanie dla Duszpasterskiej Rady Parafialnej, Zespołu Synodalnego i Grupy św. Eliasza. W Sali parafialnej o g. 19.00 spotkanie grupy młodzieżowej i scholi.
  7. W sobotę na plebanii spotkanie dla chóru parafialnego.
  8. W następną niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego, po Mszach świętych odmówimy wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii, a przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiary do puszek na rzecz Caritas. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na konto parafialne i w kopertach.