1. Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Serdecznie witamy wszystkich Gości przybyłych do naszej wspólnoty parafialnej. Staropolskie „Bóg zapłać” składamy za uporządkowanie cmentarza parafialnego, przybranie krzyży i kaplic przydrożnych, krzyża misyjnego, za ofiary złożone na upiększenie kwiatami Bożego Grobu, a przede wszystkim za pełen powagi i skupienia udział w nabożeństwach i adoracjach Wielkiego Tygodnia.

Serdeczne podziękowanie składam :

• Księdzu Januszowi za przygotowanie Liturgii Triduum Paschalnego i posługę w konfesjonale
  • Siostrze Cyprianie i wszystkim, którzy pomagali w sprzątaniu i wystroju kościoła, a szczególnie Ciemnicy i Bożego Grobu
  • Liturgicznej Służbie Ołtarza, Dziewczęcej Służbie Maryjnej i młodzieży, za udział w nabożeństwach i adoracjach
  • Siostrze Szczepanie i chórowi parafialnemu za uświetnienie śpiewem uroczystości paschalnych oraz Kantorom z Parafii Ducha Świętego w Mielcu za śpiew Męki Pańskiej w Niedzielę Palmową.
  • Orkiestrze Dętej Dobrynin pod dyrekcją p. Dariusza Bańki za uświetnienie procesji rezurekcyjnej
  • Wszystkim niosącym sztandary, chorągwie i feretrony w procesji.
  1. Imieniem Rektoratów Seminarium Duchownego w Tarnowie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II przekazujemy Wam za wyrazy wdzięczności za okazaną pomoc zarówno modlitewną jak i materialną, oraz najlepsze życzenia świąteczne.
  2. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych, składka na tacę będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Papieski Uniwersytet Jana Pawła II.
  3. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego, dzisiaj modlitwy nowenny po sumie, w pozostałe dni po wieczornej Mszy świętej.
  4. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nowenną do Miłosierdzia Bożego w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  5. W piątek przypada dla naszej parafii doroczny dzień adoracji Najświętszego Sakramentu, adoracja indywidualna będzie od g., 7.00 do g. 18.00. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W następną niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego, patronalne święto Caritas, po Mszach świętych odmówimy wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po prymarii będzie zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii, a przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiary do puszek na rzecz Caritas. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach.
  7. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty + Karol Niedbałowski z Rzochowa, l.87. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.