1. Dziś X Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna, a po niej nabożeństwo czerwcowe.
  2. Dzisiaj w Książnicach /Gmina Mielec/ Mszą świętą o g. 14.00 rozpoczną się Gminne obchody 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości z uroczystością odsłonięcia kamienia pamięci i posadzenia dęba niepodległości por. Jana Hajca.
  3. Codziennie po Mszy świętej wieczornej będzie nabożeństwo czerwcowe.
  4. W poniedziałek wsp. św. Barnaby, Apostoła.
  5. We wtorek wsp. bł. ks. Romana Sitki, prezbitera i Towarzyszy, męczenników
  6. W środę wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla lektorów i ministrantów
  1. W czwartek wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  2. W piątek o g. 17.00 spotkanie dla DSM, a po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla grupy młodzieżowej.
  1. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne przy naszym kościele złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę.
  2. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu informuje, że w środę 13.062018 r. o g. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu odbędzie się uroczystość związana z pochówkiem Dzieci Utraconych. Miejscem pochówku jest kwatera dziecięca, rząd XIII, nr 10. Uroczystościom przewodniczyć będzie ks. Prałat dr Bogusław Połeć – proboszcz parafii MBNP w Mielcu.