1. Dziś X Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, o g. 9.30 przyjęcie aspirantów do grona ministrantów, na sumie chrzest dzieci, po sumie i o g. 16.30 procesje eucharystyczne wokół kościoła, nabożeństwo czerwcowe po wieczornej procesji, a potem Msza święta wieczorna.
2. Procesje eucharystyczne od poniedziałku do piątku tylko po Mszy świętej wieczornej.
3. W poniedziałek wsp. bł. Zbigniewa Strzałkowskiego, prezbitera i męczennika.
4. We wtorek wsp. św. Jadwigi, Królowej, po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla Grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, po Mszy świętej wieczornej będzie poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Z racji uroczystości mimo, że jest to piątek, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
7. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP.
8. W następną niedzielę składka na tacę będzie na cele inwestycyjne, do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kancelarii parafialnej, na konto parafialne, w kopertach.