1. Dziś XI Niedziela Zwykła, po sumie i o g. 16.30 procesje eucharystyczne wokół kościoła, nabożeństwo czerwcowe po wieczornej procesji, a potem Msza święta wieczorna.
  2. Procesje eucharystyczne od poniedziałku do piątku tylko po Mszy świętej wieczornej.
  3. W poniedziałek po wieczornym nabożeństwie zbiórka lektorów i ministrantów.
  4. We wtorek po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla Grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
  5. W środę wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, o g. 18.00 spotkanie dzieci I – komunijnych z rodzicami.
  6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, po Mszy świętej wieczornej będzie poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci, a po nim zbiórka aspirantów
  7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego, o g. 18.00 spotkanie dzieci I – komunijnych z rodzicami. Po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla młodzieżowej grupy apostolskiej. Z racji uroczystości mimo, że jest to piątek, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP, o g. 9.00 I spowiedź dla dzieci z klas trzecich oraz spowiedź dla rodziców i rodzin.
  9. W następną niedzielę o g. 11.00 suma odpustowa ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Książnicach, a o g. 13.00 w naszym kościele Uroczystość I Komunii świętej dzieci z klas trzecich z naszej parafii.
  10. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kancelarii parafialnej, na konto parafialne, w kopertach oraz dziś na tacę.