1. Dziś XI Niedziela Zwykła, w Starym Sączu Diecezjalne Święto Rodziny, o g.17.00 Msza święta wieczorna, połączona z nabożeństwem czerwcowym ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.
  2. W czwartek wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Po Mszy świętej wieczornej na plebanii będzie spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Tematem spotkania będzie „Dialog w małżeństwie i rodzinie”.
  3. W piątek o g. 9.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Od g. 8.30 okazja do spowiedzi świętej. O g. 10.00 uroczystość zakończenia roku w Szkołach Podstawowych w Rzochowie i w Rzemieniu. W piątek po Mszy świętej wieczornej na plebanii będzie spotkanie grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza
  4. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kopertach i na konto parafialne. W tym tygodniu z Bożą pomocą rozpoczniemy budowę ogrodzenia kościoła i plebanii oraz remont kaplicy cmentarnej.
  5. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty : + Stefania Chmura z Rzemienia, l.71. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie …”.
  6. Starosta Powiatu Mieleckiego w imieniu władz powiatu zaprasza na Powitanie Lata, które odbędzie się 23 czerwca br. na terenach zielonych przy ul. Rzecznej w Mielcu.