1. Dziś XII Niedziela Zwykła, o g. 13.00 uroczystość I Komunii świętej dzieci z klas trzecich naszej parafii, nabożeństwo czerwcowe po Mszy świętej wieczornej. Dziś w Książnicach o g. 11.00 suma odpustowa ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. Dzieci z klas trzecich przeżywają swój biały tydzień uczestnicząc codziennie w wieczornej Mszy świętej 18.00 i nabożeństwie czerwcowym, a w przyszłą niedzielę o g. 11.00.
  3. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, po wieczornym nabożeństwie zbiórka lektorów, ministrantów i aspirantów.
  4. W czwartek od g. 17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży, a o g. 18.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, natomiast w szkole SP 12 w Rzochowie w piątek o g. 9.00 dzieci z klasy I, II, III i IV, o g. 11.00 z klasy V, VI, VII i VIII. Przypominamy o maseczkach, konieczności zmierzenia temperatury przy wejściu oraz dezynfekcji rąk.
  5. W piątek po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla młodzieżowej grupy apostolskiej.
  6. W sobotę dla wszystkich parafii mieleckich uroczystość Matki Bożej Nieustającej Pomocy – patronki miasta. W Mielcu na Osiedlu o g. 12.00 suma odpustowa.
  7. W niedzielę o g. 11.00 przyjęcie pięciu aspirantów do grona ministrantów.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kancelarii parafialnej, na konto parafialne, w kopertach. „Bóg zapłać” za ufundowanie nowej monstrancji przez rodziców klas VIII z okazji przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, za dar ołtarza z okazji I Komunii świętej od rodziców tych dzieci oraz za ofiary złożone przez rejony Rzochów 14, Wojsław 1 i Przedmieście z okazji przygotowania ołtarzy na Boże Ciało.
  9. Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu informuje, że trwa nabór na studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Ekonomia. Szczegółowe informacje w parafialnej gablocie ogłoszeń.