1. Dziś XIII Niedziela Zwykła, o g. 11.00 kilku aspirantów zostanie włączonych do grona ministrantów, o g.17.00 Msza święta wieczorna, po niej nabożeństwo czerwcowe.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o g. 7.00, 9.00 i 18.00 w kościele, o g. 17.00 w kaplicy na Łużu.
  3. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  4. W środę o g. 15.00 spotkani8e wakacyjne DSM, o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła, po niej Msza święta.
  5. W czwartek święto NMP Tuchowskiej, od g. 17.00 Godzina Święta – adoracja Jezusa Eucharystycznego, po niej Msza święta.
  6. W piątek święto św. Tomasza Apostoła, Msze święte będą o g. 6.30 i 18.00 w kościele, o g. 19.15 w kaplicy na Łużu, okazja do spowiedzi od g. 17.00 w kościele, od g. 19.00 na Łużu. Składka na tacę z I piątku na misje. Od g. 8.00 odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.
  7. W sobotę od g. 17.00 adorację I sobót miesiąca poprowadzą : róże św. Kingi i św. Jana Pawła II, po adoracji Msza święta.
  8. W następną niedzielę po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, na sumie chrzest dzieci.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach i w kancelarii parafialnej.
  10. W związku z obowiązującym stanem epidemii lokal wyborczy Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 znajduje się w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12. Wejście od strony rehabilitacji.