1. Dziś XIII Niedziela Zwykła, o g.17.00 Msza święta wieczorna, po niej zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  2. We wtorek święto NMP Tuchowskiej. Wielki Odpust Tuchowski trwa od 1 do  9 lipca. Program odpustu znajduje się na plakacie w gablocie. Kustosz Sanktuarium w Tuchowie serdecznie wszystkich zaprasza.
  3. W środę święto św. Tomasza Apostoła. o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W czwartek od g. 17.00 Godzina Święta – adoracja Jezusa Eucharystycznego, po niej Msza święta.
  5. W piątek Msze święte z racji I piątku miesiąca będą o g. 6.30 i 18.00 w kościele, o g. 19.15 w kaplicy na Łużu, okazja do spowiedzi od g. 17.00 w kościele, od g. 19.00 na Łużu. Składka na tacę z I piątku na misje. Od g. 8.00 odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.
  6. W sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki współpracy misyjnej w diecezji tarnowskiej i Patronalne Święto Apostolstwa Chorych, od g. 17.00 adorację I sobót miesiąca poprowadzą : róże św. Kingi i św. Jana Pawła II, po adoracji Msza święta.
  7. W następną niedzielę po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, po 9.30 dla młodzieży, na sumie chrzest dzieci.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach.