1. Dziś XIV Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, o g. 11.00 chrzest dzieci, o g. 17.00 wieczorna Msza święta.

Zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa dotyczącym pomocy dla poszkodowanych przez trąbę powietrzną i gradobicie, po Mszach Świętych przed kościołem zbiórka do puszek Caritas z przeznaczeniem na ten cel.

1. We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronalne święto Apostolstwa Chorych.
  2. W środę o godz. 18 00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  3. W czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  4. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii. „Bóg zapłać” za ofiary składane również systematycznie przez wiele osób czy rodzin na konto parafialne i w kopertach.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomogli w zorganizowaniu i przeprowadzeniu w naszej parafii peregrynacji obrazu Matki Bożej Solidarności oraz gromadzili się w tym czasie na modlitwie w świątyni. Szczególnie podziękowania kierujemy pod adresem Ochotniczej Straży Pożarnej z Rzochowa, Sióstr Karmelitanek oraz prowadzących rozważania.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Alfons Wruczyński, l. 96, oraz     + Maria Wałek, l. 96. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich dusze polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu a nasz Panie…”.
  7. Prezydent Miasta Mielec przypomina o trwającym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 organizowanym przez Główny Urząd Statystyczny.