1. Dziś XIV Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, o g. 11.00 chrzest dzieci, o g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. W poniedziałek wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  3. W środę św. Jana z Dukli, prezbitera, o godz. 18 00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W sobotę święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  5. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane systematycznie przez wiele osób czy rodzin na konto parafialne i w kopertach.
  6. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty + Hubert Zieliński, l. 31. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucie, a jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu a nasz Panie…”.