1. Dziś XIV Niedziela Zwykła, o g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. W środę święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. O godz. 18 00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  3. W czwartek wsp. św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  4. W piątek wsp. św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów naszej diecezji.
  5. W przyszłą niedziele na godz. 11/00 zapraszamy wszystkie dzieci na comiesięczną Mszę Św. ze specjalną oprawą liturgiczno – muzyczną dla dzieci.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę oraz fundatorom ostatniej kapliczki Boleści Matki Bożej: Państwu Andrusiewiczom z Łuża.
  7. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy społecznej zaprasza rodziców samotnie wychowujących swoje dzie3ci do udziału w warsztatach pt. „SOS samotny rodzic – spójrz inaczej”. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.