1. Dziś XV Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Bonawentury, bp. i dok. Kościoła.
  3. We wtorek wsp. Najświętszej Marii Panny z Góry Karmel. O g. 18.00 w kościele będzie Msza święta ku czci Matki Bożej Szkaplerznej z możliwością przyjęcia szkaplerza. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę o godz. 18. 00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  5. W czwartek wsp. św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
  6. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury „Gościa niedzielnego”, w którym znajduje się wiele ciekawych artykułów dotyczących życia religijnego i społecznego.
  8. W przyszłą niedzielę na g. 11/00 zapraszamy wszystkie dzieci na comiesięczną Mszę św. ze specjalnym kazaniem i oprawa liturgiczną dla dzieci.
  9. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty : + Władysław Budziwojski z Wojsławia, l.72. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, as nasz Panie…”.