1. Dziś XV Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. Najświętszej Marii Panny z Góry Karmel. O g. 18.00 u Sióstr będzie Msza święta ku czci Matki Bożej Szkaplerznej z możliwością przyjęcia szkaplerza. Nie będzie Mszy Św. wieczornej w kościele parafialnym.
  3. W środę wsp. św. Szymona z Lipnicy, prezbitera. O godz. 18. 00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W piątek wsp. bł. Czesława prezbitera.
  5. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach, a dziś złożone na tacę i przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury „Gościa niedzielnego”, w którym znajduje się wiele ciekawych artykułów dotyczących życia religijnego i społecznego.
  7. W sobotę 21 lipca o godz. 1400 na boisku osiedlowym odbędzie się „Turniej małej piłki” – rozgrywki sportowe drużyn dziecięcych. Do oglądania i kibicowania serdecznie zapraszają: Rada Osiedla Rzochów oraz Mieleckie Stowarzyszenie Pomocy i Wsparcia „Rozwiązanie”.
  8. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty : + Maria Jemioło z Podlasu, l. 88 i + Jan Kozik z Przedmieścia, l.56. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.