XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2019 r.

  1. Dziś XVI Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna. Dziś o g. 11.00 w Zawadzie k/Dębicy Odpust Szkaplerzny. Szczegóły na afiszu.
  2. W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny.
  3. We wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
  4. W środę wsp. św. Kingi, dziewicy, patronki naszej diecezji, o godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  5. W czwartek święto św. Jakuba Apostoła, z racji przypadającego w tym dniu wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, po Mszy świętej wieczornej będzie poświęcenie wszystkich pojazdów mechanicznych.
  6. W piątek wsp. św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
  7. Z inicjatywy grup działających przy naszej parafii powstała myśl urządzenia, po kilkuletniej przerwie, kolejnego festynu parafialnego. Czas jest krótki, bo planowany termin to pierwsza niedziela września. Dlatego spotkanie organizacyjne będzie już w najbliższy czwartek po Mszy świętej wieczornej w budynku parafialnym. Prosimy wszystkich chętnych do pomocy w organizacji tej imprezy kulturalno – oświatowej o przybycie na to spotkanie /czwartek g. 19.00/.
  8. W piątek o g. 18.00 zamiast w kościele będzie Msza święta w kaplicy cmentarnej. Składka tam zebrana będzie przeznaczona na prace na cmentarzu.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na prace na cmentarzu złożone na konto parafialne i w kopertach oraz złożone dziś na tacę, a przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  10. Rektor Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Mielcu informuje, że trwa nabór na studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Ekonomia. Szczegółowe informacje w parafialnej gablocie.
2019-07-20T23:13:08+02:00