1. Dziś XVII Niedziela Zwykła, o godz. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Joachima i Anny, Rodziców NMP.
  3. W środę o g.18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, a po niej Msza święta.
  4. W czwartek wsp. św. Marty.
  5. W sobotę wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
  6. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych. Od południa w niedzielę 1 sierpnia do północy w poniedziałek 2 sierpnia można zyskać odpust Porcjunkuli, odpust zupełny dla siebie lub dla kogoś zmarłego udzielony za nawiedzenie jakiegokolwiek kościoła i odmówienie w tym czasie Ojcze nasz i Wierzę. Do tego warunku należy dodać zwykłe warunki : stan łaski uświęcającej, Komunia święta, modlitwa w intencjach Ojca świętego i wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego.
  7. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kancelarii i w kopertach.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Michalina Zasowska z Przedmieścia, l.95. Pogrzeb będzie jutro : o g. 13.30 różaniec w kościele, a o g. 14.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.