1. Dziś XVII Niedziela Zwykła, o godz. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W środę wsp. św. Marty. o g.18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, a po niej Msza święta.
  3. W piątek wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
  4. W sobotę wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, od g.17.00 nabożeństwo I sobót miesiąca, które poprowadzą członkowie róż św. Faustyny i św. Dominika. O g. 18.00 Msza święta z formularzem niedzielnym. Od południa w sobotę do północy w następna niedzielę można zyskać odpust Porcjunkuli, odpust zupełny dla siebie lub dla kogoś zmarłego udzielony za nawiedzenie jakiegoko9lwiek kościoła i odmówienie w tym czasie Ojcze nasz i Wierzę. Do tego warunku należy dodać zwykłe warunki : stan łaski uświęcającej, Komunia święta, modlitwa w intencjach Ojca świętego i wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego.
  5. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, na sumie chrzest dzieci.
  6. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kancelarii i w kopertach.
  7. Medy6czna Szkoła Policealna w Mielcu ogłasza nabór uczniów na rok szkolny 2020/2021 na kierunki medyczne : technik farmaceutyczny, technik masażysta, terapeuta zajęciowy, technik sterylizacji medycznej, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny. Szkoła publiczna, nauka bezpłatna.