1. Dziś XVII Niedziela Zwykła, o godz. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Marty.
  3. W środę wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezbitera. o g.18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, a po niej Msza święta.
  4. W czwartek wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, od g.17.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której będziemy się modlić w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, po adoracji Msza święta.
  5. W piątek Msze święte o g. 6.30 i 18.00, na Łużu o g. 19.15. Spowiedź pierwszo piątkowa w kościele od g. 17.00, na Łużu od g. 19.00. Składka na tacę z I piątku na misje. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną w piątek od g.8.00.
  6. W sobotę, od g. 17.00 nabożeństwo I sobót miesiąca, które poprowadzą członkowie róż św. Faustyny i św. Dominika. O g. 18.00 Msza święta z formularzem niedzielnym.
  7. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, po 9.30 dla młodzieży, na sumie chrzest dzieci.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na prace na cmentarzu złożone na konto parafialne i w kopertach.
  9. Odpust ku czci Pana Jezusa Przemienionego w Nowym Sączu od dzisiaj do następnej niedzieli, w Cmolasie od 1 do 6 sierpnia. Szczegółowy program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. W niedzielę 4 sierpnia br. o g. 20.00 na placu sanktuaryjnym w Cmolasie koncert organowo – kameralny w wykonaniu : Małgorzata Teresa Glesman (wiolonczela), Bogumiła Kutacha (organy, flet), Adam Sokulski (organy).