1. Dziś XVIII Niedziela Zwykła, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. We wtorek wsp. św. Jana Marii Vianneya, święto patronalne proboszczów.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W czwartek Święto Przemieniania Pańskiego, od g. 17.00 Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu, po niej Msza święta.
  5. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 18.00 w kościele, o 19.15 na Łużu. Spowiedź od g. 17.00 w kościele, od g. 19.00 w kaplicy na Łużu. Od g. 8.00 odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną. Składka na tacę z I piątku będzie przeznaczona na misje.
  6. W sobotę wsp. św. Dominika, prezbitera.
  7. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Z tej racji składka na tacę na cele inwestycyjne będzie przesunięta na trzecią niedzielę miesiąca.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kancelarii i w kopertach. Serdeczne podziękowanie składam pewnym osobom za ofiarowanie kwiatów do kościoła oraz strażakom OSP Rzochów za wykonanie oprysku chwastów i trawy na chodnikach przy kościele i plebanii na powierzchni 1600 metrów kwadratowych.
  9. Odpust ku czci Pana Jezusa Przemienionego w Nowym Sączu od dzisiaj do następnej niedzieli, w Cmolasie od czwartku do następnej niedzieli. Szczegółowy program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  10. Rada Osiedla Rzochów i Stowarzyszenie Mamy dla was czas, od 3 sierpnia  zaprasza dzieci i młodzież na ciekawe i bezpłatne zajęcia.  Zajęcia jakie Stowarzyszenie proponuje to : nauka tańca hip hop i dancehall, gry na gitarze, zajęcia animacyjne, rękodzieło, korepetycje i wiele innych. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i piątek o g. 16.30, w budynku przy ul. Rynek Rzochowski 3 (nad siedzibą OSP). Serdecznie zapraszamy!