1. Dziś XVIII Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, po 9.30 dla młodzieży, na sumie chrzest dzieci, o godz. 17.00 Msza święta wieczorna. Dobiegają końca zapisy na 37 PPT. Zachęcamy do pielgrzymowania w Grupie 17 św. Rafała. Dziś (4.08) o godz. 17:00 spotkanie przedpielgrzymkowe w Mielcu na Osiedlu (Msza Św. i sprawy organizacyjne w Kanie). Serdecznie zapraszamy.
  2. We wtorek Święto Przemieniania Pańskiego.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W czwartek wsp. św. Dominika, prezbitera.
  5. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
  6. W sobotę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  7. W następną niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Z tej racji składka na tacę na cele inwestycyjne będzie przesunięta na trzecią niedzielę miesiąca.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na prace na cmentarzu złożone na konto parafialne, w kancelarii i w kopertach.
  9. Na spotkaniu organizacyjnym w sprawie festynu parafialnego ustalono, że będzie on w niedzielę 8 września. W związku z tym tak jak to było w ubiegłych latach prosimy, aby chętni parafianie przygotowali przedmioty w dobrym stanie lub pieniądze na zakup nowych przeznaczonych dolosowania w czasie trwania festynu. Młodzież z grupy apostolskiej w najbliższą sobotę 10.08. br. od g. 16.00 odwiedzi nasze domy, aby pozbierać te dary jako losy, według następującego porządku : ul.Wojsławska od parku po obu stronach wraz z ul. Wiesiołowskiego, Saramy. Azaliową, Żegoty, Majową oraz ul. Rzochowska od kościoła wraz z ul. Biedronki, a także Podlas czyli ul.Podleśna, Jagodowa, Grzybowa i kolejowa ; Rejowiec od cegielni wraz z ul. Grabiową. W następna sobotę 17.08 br. również od g. 16.00 Tuszyma i Domy przy szosie w Rzemieniu oraz ul. Rzochowska od kościoła wraz z Rynkiem Rzochowskim, ul. Św. Marka, Wandy, Dębicką. Można te dary osobiście przywieźć na plebanię. Za wyrozumiałość i pomoc z góry składam w imieniu organizatorów : Rady Osiedla Rzochów, Ochotniczej Straży Pożarnej, Rady Duszpasterskiej, Domowego Kościoła, Zespołu Synodalnego i wszystkich chętnych do pomocy serdeczne „Bóg zapłać”.