1. Dziś XX Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Jacka, prezbitera. Z Tarnowa wyrusza XXXVIII diecezjalna piesza pielgrzymka na Jasną Górę.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów kościoła, po niej Msza święta.
  4. W czwartek wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  5. W piątek wsp. św. Piusa X, papieża.
  6. W sobotę wsp. Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
  7. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na dokończenie budowy ogrodzenia cmentarza złożone na konto parafialne i w kopertach oraz dziś na tacę, a także za wsparcie modlitewne i finansowe dotkniętych tragedią wybuchu w porcie mieszkańców stolicy Libanu, Bejrutu.
  8. W następną niedzielę po Mszach świętych będziemy mogli złożyć dar serca do puszek na pomoc w rehabilitacji i wydłużania nóg Mikołajowi Traczowi z Leszczyny koło Bochni. Taką pomoc ofiarowaliśmy już dwa razy, za co wdzięczni są jego rodzice, których nie stać na jest z własnych środków na kosztowne leczenie. „Bóg zapłać” za ofiarowana pomoc.
  9. Na tablicy ogłoszeń jest informacja Diecezjalnego Duszpasterstwa Pielgrzymkowo – Turystycznego ITER na temat organizowanych od 19 sierpnia do 11 października br. pielgrzymkach i wycieczkach.