1. Dziś XX Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. We wtorek wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  3. W środę wsp. św. Piusa X, papieża. o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów kościoła, po niej Msza święta.
  4. W czwartek wsp. NMP Królowej.
  5. W sobotę święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  6. W następną niedzielę 25 sierpnia o g. 17.00 na Wałach Jasnogórskich Msza święta na zakończenie pieszej pielgrzymki z Tarnowa na Jasną Górę. W przyszłą niedzielę zapraszam wraz z parafianami z Łuża na Mszę świętą ku czci Matki Bożej Częstochowskiej, Patronki kaplicy na Łużu o g. 14.00, zamiast o 8. 15. Po Mszy świętej będzie piknik.
  7. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na dokończenie budowy ogrodzenia i chodnika na cmentarzu złożone na konto parafialne i w kopertach oraz dziś na tacę.
  8. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Helena Mika z Podlasu, l.84. Pogrzeb będzie we wtorek o g. 12.30 Różaniec w kościele, o g 13.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy współczucia chrześcijańskiego, a ja polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  9. Zarząd Rady Osiedla Rzochów zaprasza mieszkańców Osiedla Rzochów w dniu 19.08.2019 r. o g. 18.00 do Sali Rady Osiedla na zebranie, którego celem jest przygotowanie projektu budżetu na rok 2020.
  10. Dyrektor Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mielcu informuje, że trwa nabór na kierunki :

technik farmaceutyczny           2,5 roku

technik masażysta                            2 lata

terapeuta zajęciowy                 2 lata

opiekunka dziecięca                2 lata

technik usług kosmetycznych  2 lata

opiekun medyczny                  1 rok

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.medyk.mielec.in lub w sekretariacie szkoły : Mielec, ul. Kościuszki 7, tel. 17 586 34 96