1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna. Dziś w Łączkach Brzeskich o g. 11.00 suma odpustowa ku czci NMP Królowej.
  2. We wtorek wsp. św. Bartłomieja, Apostoła.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
  4. W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej o g. 17.00 Msza święta na Łużu ku czci NMP Częstochowskiej, Patronki kaplicy na Łużu i mieszkających tam parafian. Po Mszy świętej poświęcenie odnowionego krzyża na Biesiadce – Łużu. Nie będzie Mszy świętej wieczornej w kościele.
  5. W piątek wsp. św. Moniki. o g. 18.00 zamiast w kościele będzie Msza święta w kaplicy na cmentarzu.
  6. W sobotę wsp. św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  7. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne oraz w kopertach.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności : + Ks. Piotr Głód, l.56 pomagający w pracy duszpasterskiej w parafii Nawojowa k/Nowego Sącza, rodak parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu i + Ks. Prałat Józef Bukowiec l.84, były proboszcz parafii Padew Narodowa, rezydent w parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu. Zmarłych kapłanów polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  9. Spotkanie Młodych w Dobryninie w dniach od 27 – 29 sierpnia 2021 r. Program na Facebooku, stronie internetowej parafii Dobrynin. Szczegółowe informacje, program i możliwość rejestracji są podane na tablicy ogłoszeń.