1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna. Dziś przy wyjściu z kościoła można wesprzeć finansowo rehabilitację i leczenie wydłużania nóg Mikołaja Tracza z Leszczyny koło Bochni. Za złożone ofiary dziękują jego rodzice.
  2. W poniedziałek wsp. św. Bartłomieja, Apostoła.
  3. W środę Uroczystość NMP Częstochowskiej o g. 17.00 Msza święta na Łużu ku czci NMP Częstochowskiej, Patronki kaplicy na Łużu i mieszkających tam parafian. W związku z tym w środę nie będzie w kościele Mszy świętej wieczornej.
  4. W czwartek wsp. św. Moniki.
  5. W piątek wsp. św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, o g. 18.00 zamiast w kościele będzie Msza święta w kaplicy na cmentarzu.
  6. W sobotę wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  7. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne oraz w kopertach.