1. Dziś XXII Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, na sumie chrzest dzieci, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Grzegorza, papieża i doktora Kościoła, o g. 9.00 Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 2018/2019, o g.10.00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 12 w Rzochowie, dla dzieci 6-letnich również o g. 10.00 w sali oddziału przedszkolnego w SP 12.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W czwartek od g.17.00 w naszym kościele Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu dla wszystkich parafian, po niej Msza święta.
  5. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 18.00 w kościele, o g. 19.15 na Łużu. Spowiedź święta od g. 17.00 w kościele, na Łużu od g.19.00. Składka na tacę na misję. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną : Podlas i Wojsław od g. 8.00, Rzochów i Rzemień od g. 13.00.
  6. W sobotę Uroczystość Narodzenia NMP głównej patronki naszej diecezji.
  7. W przyszłą niedzielę będzie składka inwestycyjna na ogrodzenie kościoła i plebanii. Dziękujemy za ofiary złożone na konto parafialne oraz w kopertach. Wczoraj zostały zamontowane witraże w kaplicy Miłosierdzia Bożego i przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Fundatorom serdecznie dziękujemy, a są nimi: bł. Karolina – Urszula i Tadeusz Harlowie, św. Jan Paweł II i św. Matka Teresa z Kalkuty – Ks. Krzysztof Rusin, św. Brat Albert – Anna i Piotr Miłosiowie, św. Faustyna – Irena Rusin, św. Jadwiga Królowa – Maria i Bernard Sukiennikowie, św. Kinga – Izabela i Krzysztof Chmurowie.
  8. W dniach 7, 8 i 9 września w Chorzelowie odbywać się będą uroczystości odpustowe według programu wywieszonego na tablicy ogłoszeń.
  9. Prezydent Miasta Mielca informuje, że nabór deklaracji na wymianę pieców został do 7 września. Deklarację można składać w Urzędzie Miejskim w Mielcu.