1. Dziś XXII Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W środę o g. 9.00 Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 2021/2022, o g. 10.00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 12 w Rzochowie. W Rzemieniu rozpoczęcie roku szkolnego również o g. 10.00. Spowiedź od g. 8.30.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W czwartek od g.17.00 w naszym kościele Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu dla wszystkich parafian, po niej Msza święta.
  5. W piątek wsp. św. Grzegorza, papieża i doktora Kościoła, Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 18.00 w kościele, o g. 19.15 na Łużu. Spowiedź święta od g. 17.00 w kościele, na Łużu od g.19.00. Składka na tacę na misje. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną : Podlas i Wojsław od g. 8.00, Rzochów, Rzemień i Tuszyma od g. 14.00.
  6. W sobotę od g. 17.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Stanisława Kostki, po niej Msza święta.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii będzie zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto, w kancelarii parafialnej i w kopertach oraz te złożone w ubiegły piątek na cmentarzu.
  9. W dniach 7, 8 i 9 września w Chorzelowie odbywać się będą uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin – Pani Ziemi Mieleckiej według programu wywieszonego na tablicy ogłoszeń.
  10. Wielki odpust ku czci Matki Bożej w sanktuarium w Zawadzie będzie od 4 do 12 września 2021 r. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  11. W sobotę i niedzielę na Jasnej Górze Dożynki Jasnogórskie według programu wywieszonego na tablicy ogłoszeń.
  12. Decyzją Księdza Biskupa Andrzeja Jeża został posłany do naszej parafii jako wikariusz i katecheta Ks. mgr Krzysztof Czaja. Ks. Krzysztof przybył z parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu, a pochodzi z parafii Górki k/Mielca. Z radością witamy Ks. Krzysztofa w naszej wspólnocie parafialnej, życząc mu zdrowia i wielu łask Bożych oraz opieki, wstawiennictwa Maryi i świętych Patronów w pracy duszpasterskiej i katechetycznej w naszej wspólnocie. Szczęść Boże.