1. Dziś XXIII Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci, o g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. We wtorek Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki naszej diecezji. Msze święte o g. 6.30 i 18.00.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  4. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i podjąć służbę przy ołtarzu.
  5. W piątek o g. 17.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej w domu parafialnym dla Grupy Młodzieżowej.
  6. Chętni do przyjęcia Sakramentu Komunii i Bierzmowania z innych szkół niech zgłaszają się do Ks. Katechety.
  7. W następną niedzielę wieczorna Msza święta zamiast o 17.00, będzie o g. 16.00, na której poświęcenia kapliczek siedmiu boleści Matki Bożej dokona Ks. Prałat Ryszard Pietrasik, kanonik kolegiackiej kapituły w Mielcu, proboszcz parafii św. Mikołaja, biskupa w Lubzinie k/Ropczyc. Po poświęceniu kapliczek będzie o g. 17.00 organowy koncert muzyki sakralnej p.t. „Do Ciebie o Matko uciekamy się”. Wykonawcami będą dr hab. prof. Jacek Ścibor, wybitny artysta, tenor i pedagog oraz Bogumiła Kutacha, studentka Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wstęp wolny.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na prace na cmentarzu złożone na konto parafialne i w kopertach. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą na cele inwestycyjne.
  9. W minionym tygodniu odeszły z naszej wspólnoty + Grażyna Anuszewska z Chicago, l.55 i Teresa Przybyłkowska z Rzochowa, l.82. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłe polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  10. Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu zaprasza na koncert w ramach 23 Mieleckiego Festiwalu Muzycznego. W poniedziałek 14 września 2020 r. o g. 20.00 wystąpi para flecistów Łukasz Długosz i Agata Kielar – Długosz, wraz z organistą prof. Markiem Toporowskim. Wstęp wolny.