1. Dziś XXIII Niedziela Zwykła, dziś rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce oraz kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  2. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów na ministrantów
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  4. W czwartek wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  5. W piątek święto Podwyższenia Krzyża, o g. 17.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej dla Apostolskiej Grupy Młodzieżowej, w Mielcu w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy uroczystość odpustowa.
  6. W sobotę wsp. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, rozpoczyna się w Limanowej tygodniowy odpust według programu na tablicy ogłoszeń.
  7. W następną niedzielę będzie Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. W przyszłą niedzielę 16 września na g. 11.00 zapraszamy na Mszę świętą ze specjalną oprawą liturgiczną i kazaniem wszystkie dzieci. Prosimy przyjść 15 minut wcześniej na próbę śpiewu.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie ogrodzenie kościoła złożone dziś na tacę, na konto parafialne i w kopertach.
  9. Pełniący funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderyk Kapinos zaprasza na chrześcijańskie Mieleckie Dni Kultury Chrześcijańskiej z okazji Jubileuszu 100 – lecia Odzyskania Niepodległości i 40 – lecia wyboru na Papieża Jana Pawła II. Te dni rozpoczynają się w środę 12 września a zakończą się 21 października. W naszym kościele obchody te będą 23 września. Szczegółowy program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.