1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła, w Warszawie beatyfikacja Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  3. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża świętego, o g. 17.30 będzie Droga Krzyżowa, po niej Msza święta. W Mielcu w parafii Matki Bożej Nieustającej pomocy uroczystość odpustowa ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego, suma o g. 17.00, zapraszają duszpasterze i parafianie.
  4. W środę wsp. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W naszym kościele o g. 18.00 Nabożeństwo do Siedmiu Boleści Matki Bożej na które składa się : Msza święta pod przewodnictwem ks. Piotra Kalinowskiego – misjonarza pallotyna, świadectwo siostry Ewy Kler ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów związanej z Kibeho w Rwandzie, poświecenie figury Matki Bożej z Kibeho, a po Mszy świętej procesja różańcowa wokół kościoła do kapliczek poświęconych Siedmiu Boleściom Matki Bożej.
  5. Od środy 15 – 22 września br. będzie Odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej w Limanowej.
  6. W czwartek św. Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, męczenników.
  7. W sobotę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży polskiej.
  8. W następną niedzielę na sumę odpustową o g. 11.00 do Bazyliki św. Mateusza w Mielcu i do Kiełkowa zapraszają ks. proboszczowie i parafianie. Na spotkanie Grupy Apostolskiej o g. 18.00 zapraszamy również kandydatów do bierzmowania.
  9. Serdeczne podziękowanie składamy za wszelkie ofiary na cele inwestycyjne złożone w kopertach i na konto parafialne oraz dziś na tacę.
  10. Zarówno młodzież do bierzmowania jak i dzieci do I Komunii świętej pod względem wiedzy religijnej przygotowują się w szkole, natomiast przygotowanie modlitewne odbywa się w parafii, po to, by młodzi ludzie uczyli się przeżywać ważne chwile życia we wspólnocie parafialnej i utożsamiać się z parafią, którą wszyscy tworzymy. W związku z tym prosimy aby te dzieci i młodzież należące do naszej parafii zapisać u naszego katechety Ks. Krzysztofa lub S. Liry.