XXIV Niedziela Zwykła –  15.09.2019 r.

 1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła, Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, o g. 11.00 suma odpustowa ku czci Matki Bożej Bolesnej w Kiełkowie. Po Mszach świętych można złożyć do puszek ofiarę na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 2. Od dzisiaj do następnej niedzieli trwa Odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej w Limanowej. Szczegóły na afiszu.
 3. W poniedziałek wsp. św. Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, męczenników.
 4. W środę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży polskiej o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta, po Mszy świętej spotkanie dla lektorów i ministrantów.
 5. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
 6. W piątek wsp, św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, męczenników.
 7. W sobotę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
 8. W następną niedzielę Przy kościele będzie kiermasz słodkości, ofiary wtedy złożone będą na warsztaty muzyczne dla scholi młodzieżowej, na sumę odpustową o g. 11.00 do Bazyliki św. Mateusza w Mielcu zaprasza ks. proboszcz i parafianie.
 9. Serdeczne podziękowanie składamy za ofiary złożone na wykonanie chodnika i ogrodzenia cmentarza złożone w czasie trwania festynu parafialnego w wysokości 17 291 zł., oraz w kopertach i na konto parafialne.
 10. Darmowa nauka gry na gitarze w oparciu o muzykę i piosenki oazowe będzie w czwartki od g. 17 – 20 w domu parafialnym.
 11. Zarówno młodzież do bierzmowania jak i dzieci do I Komunii świętej pod względem wiedzy religijnej przygotowują się w szkole, natomiast przygotowanie modlitewne odbywa się w parafii, po to, by młodzi ludzie uczyli się przeżywać ważne chwile życia we wspólnocie parafialnej i utożsamiać się z parafią, którą wszyscy tworzymy. W związku z tym prosimy aby te dzieci i młodzież należące do naszej parafii zapisać u naszego katechety Ks. Janusza.
2019-09-14T13:42:25+02:00