1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła, Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, o g. 11.00 suma odpustowa ku czci Matki Bożej Bolesnej w Kiełkowie. Po Mszach świętych można złożyć do puszek ofiarę na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży polskiej.
  3. W środę wsp. św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, męczenników, o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta, po Mszy świętej spotkanie dla ministrantów.
  4. W czwartek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, o g. 18.00 spotkanie modlitewne przygotowujące do bierzmowania dla młodzieży klas siódmych i II klas gimnazjalnych wraz z rodzicami.
  5. W piątek o g. 18.00 modlitewne spotkanie przed bierzmowaniem dla III klas gimnazjalnych wraz z rodzicami.
  6. Zarówno młodzież do bierzmowania jak i dzieci do I Komunii świętej pod względem wiedzy religijnej przygotowują się w szkole, natomiast przygotowanie modlitewne odbywa się w parafii, po to, by młodzi ludzie uczyli się przeżywać ważne chwile życia we wspólnocie parafialnej i utożsamiać się z parafią, którą wszyscy tworzymy.
  7. W sobotę o g. 13.00 z parkingu przy kościele wyjazd młodzieży na „Synaj” do Limanowej.
  8. W następną niedzielę na sumę odpustową o g. 11.00 do Bazyliki św. Mateusza w Mielcu zaprasza ks. proboszcz i parafianie.
  9. Pielgrzymka do Limanowej na zakończenie odpustu z procesją do kaplicy łaski w Mordarce będzie w następną niedzielę. Wyjazd autokarem o g 12.00 z parkingu przy kościele. Zapisy chętnych do środy w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Koszt 30 zł.
  10. Serdeczne podziękowanie składamy za ofiary złożone na potrzeby kościoła w kopertach i na konto parafialne.