1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła, w całym Kościele obchodzona jako Niedziela Misyjna, o g. 11.00 Msza święta dla dzieci ze specjalna oprawą muzyczno-wokalną, o g. 16.30 różaniec ofiarowany będzie w intencji misjonarek i misjonarzy, po nim Msza święta.
  2. Codziennie od g. 16.30 spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  3. We wtorek wsp. św. Jana Pawła II.
  4. W środę po wieczornym nabożeństwie spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  5. W czwartek po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a na plebanii spotkanie dla członków Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  6. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, o g. 18.00 spotkanie młodzieżowej grupy apostolskiej, a na plebanii spotkanie dla grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
  7. W najbliższą sobotę doroczne spotkanie członkiń i członków róż różańcowych będzie w Mielcu, w kościele Trójcy Przenajświętszej na Smoczce, które rozpocznie o g. 10.00 Msza święta pod przewodnictwem Ks. Biskupa. Dojazd własnym środkiem transportu.
  8. W następną niedzielę w Łączkach Brzeskich o godz. 11.00 suma odpustowa ku czci św. Judy Tadeusza.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w kopertach i na konto parafialne na potrzeby inwestycyjne w naszym kościele oraz składane przy okazji wypominków. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone na potrzeby misji.
  10. Z okazji Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego została wydana specjalna wkładka dotycząca posługi misjonarzy diecezji tarnowskiej oraz perspektywy misyjnej duszpasterstwa, zamieszczona w ogólnopolskim tygodniku Idziemy. Tygodnik jest przygotowany na Światowy Dzień Misyjny (20 X 2019) i zawiera wywiad z naszym biskupem Andrzejem oraz 8-mio stronicową wkładkę z panoramą misji tarnowskich na trzech kontynentach, a także tekstami, które nawiązują do celu Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego ogłoszonego przez papieża Franciszka. Zachęcamy do nabycia tego tygodnika w promocyjnej cenie 2 zł. Zachęcamy również do nabywania Tarnowskiego „Gościa Niedzielnego” oraz kalendarzy misyjnych, ze św. Janem Pawłem II i Kalendarzy Rolników.