1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła, w całym Kościele obchodzona jako Niedziela Misyjna, o g. 16.30 różaniec ofiarowany będzie w intencji misjonarek i misjonarzy, po nim Msza święta.
  2. Codziennie od g. 16.30 spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  3. W poniedziałek wsp. św. Jana Pawła II, po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  4. W środę po wieczornym nabożeństwie spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  5. W czwartek zapraszamy na różaniec misyjny dzieci wraz z rodzicami przygotowany przez dzieci ze Szkoły Podstawowej. Po nabożeństwie wieczornym na plebanii spotkanie dla członków Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  6. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, o g. 18.00 spotkanie młodzieżowej grupy apostolskiej.
  7. W najbliższą sobotę doroczne spotkanie członkiń i członków róż różańcowych będzie w Bobowej, które rozpocznie o g. 10.00 Msza święta pod przewodnictwem Ks. Biskupa. Zapisy na wyjazd do środy, aby wiadomo było czy zamawiać autobus, czy nie.
  8. W następną niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Pakistanie. W Łączkach Brzeskich o godz. 11.00 suma odpustowa ku czci św. Judy Tadeusza.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w kopertach i na konto parafialne na potrzeby inwestycyjne w naszym kościele oraz składane przy okazji wypominków. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone na potrzeby misji.