1. Dziś XXV Niedziela Zwykła, w bazylice św. Mateusza w Mielcu i w Kiełkowie o g. 11.00 suma odpustowa, o g. 17.00 wieczorna Msza święta, po niej spotkanie dla apostolskiej grupy młodzieżowej.
  2. W poniedziałek wsp. Św. Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męczenników.
  3. We wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  4. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ofiarowana będzie w intencji dobrodziejów naszego kościoła. Zapraszamy na Nowennę, Mszę świętą i spotkanie organizacyjne dotyczące I Spowiedzi i Komunii Świętej, dzieci z klasy trzeciej SP wraz z rodzicami.
  5. W czwartek wsp. św. Pio z Pietrelciny, prezbitera, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla członków grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
  6. W piątek o g. 17.00 spotkanie dla Dziewczęcej Służby Maryjnej, o g. 18.00 zamiast w kościele, Msza święta w kaplicy na cmentarzu.
  7. W następną niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieżowej grupy apostolskiej.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kopertach na konto i w kancelarii parafialnej.
  9. W parafii Ducha Świętego w Mielcu dziś rozpoczyna się cykl 8 katechez dla dorosłych i młodzieży. Szczegóły na ulotkach, które znajdują się przy wyjściu z kościoła. Serdecznie zapraszamy