1. Dziś XXV Niedziela Zwykła, w bazylice św. Mateusza w Mielcu o g. 11.00 suma odpustowa, o g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. W poniedziałek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla aspirantów.
  3. W środę wsp. św. Pio z Pietrelciny, prezbitera, o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ofiarowana będzie w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej w środę spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  4. W piątek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieżowej grupy apostolskiej.
  5. W następną niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości.
  6. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kopertach na konto i w kancelarii parafialnej.
  7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Genowefa Jeż, mama naszego Księdza Biskupa Andrzeja Jeża. Pogrzeb będzie w bazylice Matki Bożej Bolesnej w Limanowej we wtorek o g. 14.00. Księdza Biskupa i Jej rodzinę obejmujemy wyrazami chrześcijańskiego współczucia, a Ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  8. W następną niedzielę po Mszach świętych będą zbierane podpisy na listach poparcia dla projektu ustawy „Stop LGBT”. Na liście poparcia należy podać imię nazwisko, adres i pesel.