XXV Niedziela Zwykła – 23.09.2018 r.

 1. Dziś XXV Niedziela Zwykła, serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. dr. hab. Janusza Królikowskiego, prof. Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie, który wygłosi do nas kazanie na temat : „Chrześcijańskie inspiracje w drodze do Niepodległości”. Dziś wyjątkowo wieczorna Msza święta będzie o godz. 16.00, po niej o g. 17.00 uroczysty koncert z okazji 100 – lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości i 40 rocznicy wyboru na papieża św. Jana Pawła II w wykonaniu „Orkiestry Dętej Dobrynin”, która tydzień temu na międzynarodowym przeglądzie 13 orkiestr dętych w Puławach zajęła pierwsze miejsce. O g. 11.00 suma odpustowa w Bazylice św. Mateusza w Mielcu.
 2. We wtorek wsp. bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera.
 3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ofiarowana będzie w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej w środę spotkanie dla lektorów i ministrantów.
 4. W czwartek wsp. św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
 5. W piątek wsp. św. Wacława, męczennika, o g. 17.00 spotkanie dla DSM, a po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieżowej grupy parafialnej.
 6. W sobotę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 7. W przyszłą niedzielę o g. 13.30 Msza święta w intencji obecnych i byłych strażaków OSP Rzochów z poświęceniem nowego samochodu gaśniczego i występem Orkiestry Dętej „Dobrynin”.
 8. W następną niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości.
 9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na ogrodzenie naszego kościoła i plebanii złożone w kopertach i w kancelarii parafialnej.
 10. Prosimy o odnowienie prenumeraty „Gościa Niedzielnego” na IV kwartał do 30 września 2018 r.
 11. Są do nabycia kalendarze z św. Janem Pawłem II i „Kalendarz Rolników” na rok 2019 oraz kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.
 12. Od 30 września do 7 października będzie tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej w Bochni. Szczegóły na afiszu.
2018-09-23T03:31:23+02:00