1. Dziś XXV Niedziela Zwykła,. o g. 11.00 suma odpustowa w Bazylice św. Mateusza w Mielcu.
  2. W poniedziałek wsp. św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ofiarowana będzie w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej w środę spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  4. W czwartek po Mszy świętej wieczornej kandydatów na ministrantów, a na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  5. W piątek wsp. św. Wincentego a Paulo, prezbitera, o g. 17.00 spotkanie dla DSM, a po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieżowej grupy parafialnej.
  6. W sobotę wsp. św. Wacława, męczennika.
  7. W następną niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kopertach na konto i w kancelarii parafialnej.
  9. Prosimy o odnowienie prenumeraty „Gościa Niedzielnego” na IV kwartał do 30 września 2019 r.
  10. W dniach od 23 do 26 września w godzinach od 7.00 do 14.00 na parkingu „trawiastym” przed Szkołą Podstawową nr 12 w Rzochowie odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  11. 29 września w Parafii Ducha Świętego w Mielcu rozpoczną się katechezy neokatechumenalne dla młodzieży i dorosłych. Szczegóły na ulotkach i plakatach.
  12. Przy kościele trwa kiermasz słodkości, złożone ofiary będą przeznaczone na warsztaty muzyczne dla scholi młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy.